Imprezy okolicznościowe

 Urodziny w gronie rodziny lub przyjaciół w górskim klimacie? 

A może szalony wieczór Panieński lub Kawalerski w malowniczej scenerii Karkonoszy? 

Zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę, na Twoich zasadach! 

Urodziny

Przyjęcie urodzinowe

Urodziny to wyjątkowa okazja, którą należy celebrować w najlepszym gronie! Zabierz najbliższych do Willi Józefina i spraw, że wszyscy zapamiętacie je do końca życia. Powiedz nam, jakie są Twoje marzenia i plany dotyczące tego wyjątkowego dnia, a my postaramy się wszystko zorganizować.

Nie masz pomysłu? Nic nie szkodzi! Napisz, a my przedstawimy Ci naszą ofertę i wspólnie dopasujemy ją do Ciebie i Twoich gości. 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

 

 

Wieczór Panieński 

Masz ten zaszczyt i zostałaś poproszona o bycie świadkową podczas jednego z najważniejszych dni w życiu Twojej przyjaciółki? Chcesz, zorganizować jej niezapomniany wieczór panieński?

Wybierz Willę Józefina, zrelaksujcie się w SPA, wybawcie w prywatnej sali i apartamencie, a także skorzystajcie z atrakcji jakie oferuje Szklarska Poręba! Gwarantujemy, że ten wieczór będzie niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Panny Młodej jak i jej gości. 

Chętnie pomożemy w organizacji wszystkich aspektów! 

 ZAPYTAJ O OFERTĘ

 Wieczór Panieński

 

Wieczór Kawalerski

Twój najlepszy przyjaciel się żeni? Planujesz zrobić mu niespodziankę i zabrać wraz z kumplami na męski wypad? Nie mogłeś trafić lepiej! W Szklarskiej Porębie zorganizujesz mistrzowski wieczór kawalerski! 

Rano męski wypad w góry, a wieczorem regenracja w saunie i impreza z kuflem piwa? A może masz inne pomysły na ten dzień? Nie ma sprawy, pomożemy w jego organizacji kompleksowo. 

ZAPYTAJ O OFERTĘ 

Chcesz zorganizować inną imprezę okolicznościową?
Chrzciny, przyjęcie weselne, zjazd rodzinny, a może imprezę firmową?
Napisz do nas, a My przedstawimy Ci najlepszą ofertę.